Marcin Małecki – o autorze:

Prezes zarządu Forum Dobrych Treści. Redaktor naczelny PostRadia.

Urodzony w 1972 roku w Warszawie.
Doktor psychologii. Wieloletni wykładowca na Uniwersytecie SWPS. Nauczyciel Tai Chi, Kung Fu i Tai Combat we własnej szkole Add-Vantage. Poeta. Debiutował zestawem wierszy w Akcencie 2/2009r (debiut wyróżniony jako najlepszy debiut 2009 roku przez Wacława Tkaczuka). Ghostwriter. Ateista. Były Członek Zarządu Okręgu Warszawskiego Partii Razem.

Dziennikarz radiowy. W PostRadiu prowadzi audycje:

 

Okiem Rozumu

Audycja w sposób racjonalny, logiczny i oparty na rozumie analizująca otaczającą rzeczywistość.
Zajmujemy się w niej zarówno tematami światopoglądowymi jak: aborcja, gwałt, religia w szkole czy mowa nienawiści, jak i popularno-naukowymi jak: rozwój prenatalny czy logika rozumowania.

 

Rzeźnia dla Lunatyków

Audycja metalowa, z metalem i o metalu. Recenzujemy w niej koncerty i festiwale ale też prezentujemy ciekawe, nieznane zespoły, kobiece, metalowe głosy itp. Pozycja obowiązkowa dla fanów ostrej muzyki.

 

Obroń się sam

Jedyna w Polsce audycja radiowa mówiąca o tym jak realnie można się obronić na ulicy. Analizujemy w niej psychologię ofiary, techniki samoobrony czy aspekty prawne obrony koniecznej. Odpowiadamy na trudne pytania: uciekać czy się poddać, jak negocjować z napastnikiem, jak, szybko zakończyć niebezpieczną sytuację?

 

Nowe Forum Sztuki

Audycja o sztuce. Recenzje filmów, wystaw, koncertów i festiwali. Wywiady z artystami. Rozmowy o kondycji środowisk artystycznych w Polsce. Fragmenty poezji i prozy.

(Visited 819 times, 1 visits today)